Układy wydechowe

Zajmujemy się dystrybucją tłumików oraz elementów montażowych od 2010 roku. Posiadamy własny magazyn mieszczący kilka tysięcy pozycji dostępnych od ręki. Nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami tłumików w Polsce. Bezpośrednia współpraca z producentami to wiele korzyści, m.in tłumiki z pierwszej ręki, nie porysowane i niepogniecione jak ma to miejsce kupując od pośredników gdzie towar jest wielokrotnie przerzucany. Stany magazynowe uzupełniamy 1-2 razy w tygodniu. U nas można zamówić dowolną pozycję z katalogu producenta.

Oferujemy również sprowadzenie na zamówienie tłumików zagranicznych producentów.

W ciągłej sprzedaży oferujemy następujące marki:

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją układów wydechowych do samochodów osobowych funkcjonuje na rynku od 1968 roku. Podstawowy wyrób firmy to układy wydechowe charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i trwałością. W ofercie znajduje się około 2200 typów tłumików do wielu modeli samochodów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne FERROZ powstało 1964 roku i jest jedną z najstarszych polskich firm produkujących układy wydechowe do samochodów osobowych i dostawczych. Obecnie oferujemy około 3000 tys. pozycji elementów układów wydechowych na które składają się: tłumiki wydechu, rury wydechowe, rury kolektorowe.

IZAWIT jest znanym w Polsce producentem wysokiej jakości układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowsze technologie i najlepsze materiały, co ma zdecydowany wpływ na jakość produktów. Obecnie oferujemy około 2500 rodzajów tłumików i rur wydechowych.

Przedsiębiorstwo POLMOstrów istnieje na rynku od 1975 roku. Specjalizuje się w produkcji układów wydechowych do samochodów osobowych jak i ciężarowych większości modeli znanych marek.  W ofercie znajdują się układy wydechowe do samochodów osobowych jak i ciężarowych.

Na specjalnie zamówienie możemy sprowadzić:

Przedsiębiorstwo ASMET powstało w 1989r. w miejscowości Czersk, woj. pomorskie. Głównym profilem działalności jest produkcja elementów układów wydechowych do aut osobowych i dostawczych na rynek części zamiennych.  W ofercie znajduje się 1300 referencji do 34 popularnych marek.

Firma ASSO to włoski producent układów wydechowych. Początki firmy sięgają 1963 roku, początkowo była to mała firma rzemieślnicza. Ciągły rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie produkcji przyczyniły się do ugruntowania pozycji na rynku.

BOSAL to holenderska firmy założona w 1923 roku w Alkmaar. Grupa BOSAL zatrudnia ponad 4.900 osób w 34 zakładach produkcyjnych i 18 centrach dystrybucyjnych.

Włoski producent układów wydechowych z siedzibą w Citadella we Włoszech. Dziennie produkuje około 7000 tłumików. Firma posiada ponad 50 letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nowoczesne linie produkcyjne zajmują powierzchnie ponad 50 000 metrów kwadratowych.

Klarius Products Ltd jest największym producentem komponentów do emisji spalin w Wielkiej Brytanii. Firma oferuje gamę ponad 10 000 komponentów. Części oferowane przez firmę Klarius obejmują wydechy, katalizatory (CAT), filtry cząstek stałych (DPF), mocowania i akcesoria.

MTS to włoski producent układów wydechowych z zakładem produkcyjnym w
w Mansué (TV). Jego produkty to części zamienne wykazujące taką samą jakość jak części użyte do produkcji pojazdu i są produkowane zgodnie ze specyfikacjami i normami producenta samochodów.

Marka WALKER jest częścią koncernu Tenneco Automotive z Wisconsin w Stanach Zjednoczonych, który jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów oryginalnych części i podzespołów samochodowych oraz wysokiej klasy zamienników. Tłumiki firmy WALKER to wysoka jakość wykonania, co przekłada się na wyjątkowy komfort jazdy.

Nie udało Ci się znaleźć odpowiedniego układu wydechowego do Twojego samochodu.
Poszukujesz tłumików innego producenta? Napisz do nas – zobaczymy co da się zrobić.