Haki holownicze

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem haków holowniczych Auto-Hak ze Słupska w Małopolsce. W naszej ofercie dostępne są wszystkie pozycje znajdujące się w katalogu producenta oraz w razie potrzeby poszczególne elementy haków. Haki holownicze sprzedawane są bez wiązek elektrycznych. W ofercie posiadamy wiązki elektryczne 7 oraz 13 pinowe, uniwersalne jak i dedykowane do danego pojazdu.

Chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego haka i wiązki elektrycznej. Skorzystaj z naszego formularza doboru części znajdującego się na głównej stronie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

W sprzedaży posiadamy fabrycznie nowe haki holownicze produkowane w Polsce.

ZALETY HAKÓW AUTO-HAK SŁUPSK
polski producent, wspieramy polską gospodarkę,
– wieloletnie doświadczenie, na rynku od 1976 roku,
solidne wykonanie, gwarancja producenta,
– każdy hak posiada europejską homologację,
idealne dopasowanie, zgodne z podwoziem samochodu,
łatwość montażu, przejrzysta instrukcja montażu,
solidna i wytrzymała konstrukcja, 
– malowany proszkowo, niezwykle trwała powłoka.

Nie zajmujemy się montażem haków ale naszym klientom oferujemy montaż zakupionych haków w polecanych przez nas warsztatach w miejscowościach: Chrzanów, Libiąż, Luszowice, Tarnów, Zawiercie. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.

UWAGA: Po montażu haka należy dokonać przeglądu w stacji kontroli pojazdów w celu uzyskania wpisu w dowodzie rejestracyjnym. W przypadku montażu haka w Libiążu wpis taki uzyskamy bezpośrednio po montażu, przy warsztacie znajduje się stacja kontroli pojazdów.

Auto-Hak to polska firma produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym produkowane są haki holownicze do ponad 1000 modeli samochodów. W ofercie znajdują się haki przykręcane oraz wypinane.

Posiadamy magazyn mieszczący kilkaset haków dostępnych od ręki. Pozostałe zamówienia realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Dostarczamy pojedyncze sztuki kurierem oraz zamówienia paletowe od 25 haków.

Obecnie na naszej stronie internetowej nie są jeszcze dostępne stany magazynowe. W celu sprawdzenia dostępności haka prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Sprawdzimy dostępność od ręki i poinformujemy o terminie dostawy.