Haki holownicze

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem haków holowniczych Auto-Hak ze Słupska w Małopolsce. W naszej ofercie dostępne są wszystkie pozycje znajdujące się w katalogu producenta oraz w razie potrzeby poszczególne elementy haków. Haki holownicze sprzedawane są bez wiązek elektrycznych. W ofercie posiadamy wiązki elektryczne 7 oraz 13 pinowe, uniwersalne jak i dedykowane do danego pojazdu.

Chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego haka i wiązki elektrycznej. Skorzystaj z naszego formularza doboru części znajdującego się na głównej stronie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

W sprzedaży posiadamy fabrycznie nowe haki holownicze produkowane w Polsce.

ZALETY HAKÓW AUTO-HAK SŁUPSK
polski producent, wspieramy polską gospodarkę,
– wieloletnie doświadczenie, na rynku od 1976 roku,
solidne wykonanie, gwarancja producenta,
– każdy hak posiada europejską homologację,
idealne dopasowanie, zgodne z podwoziem samochodu,
łatwość montażu, przejrzysta instrukcja montażu,
solidna i wytrzymała konstrukcja, 
– malowany proszkowo, niezwykle trwała powłoka.

Nie zajmujemy się montażem haków ale naszym klientom oferujemy montaż zakupionych haków w polecanych przez nas warsztatach w miejscowościach: Chrzanów, Libiąż, Luszowice, Tarnów, Zawiercie. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.

UWAGA: Po montażu haka należy dokonać przeglądu w stacji kontroli pojazdów w celu uzyskania wpisu w dowodzie rejestracyjnym. W przypadku montażu haka w Libiążu wpis taki uzyskamy bezpośrednio po montażu, przy warsztacie znajduje się stacja kontroli pojazdów.

Auto-Hak to polska firma produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym produkowane są haki holownicze do ponad 1000 modeli samochodów. W ofercie znajdują się haki przykręcane oraz wypinane.

Posiadamy magazyn mieszczący kilkaset haków dostępnych od ręki. Pozostałe zamówienia realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Dostarczamy pojedyncze sztuki kurierem oraz zamówienia paletowe od 25 haków.

W chwili obecnej nie mamy dostępu do stanów magazynu na naszej stronie. W celu sprawdzenia dostępności haka prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Sprawdzimy dostępność od ręki i poinformujemy o terminie dostawy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.