Haki holownicze

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem haków holowniczych Auto-Hak ze Słupska w Małopolsce. W naszej ofercie dostępne są wszystkie pozycje znajdujące się w katalogu producenta oraz w razie potrzeby poszczególne elementy haków.  W ofercie posiadamy również wiązki elektryczne 7 oraz 13 pinowe, uniwersalne oraz dedykowane.

Chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego haka i wiązki elektrycznej. Skorzystaj z naszego formularza doboru części znajdującego się na głównej stronie lub skontaktuj się bezpośrednio z nami mailowo bądź telefonicznie.

Auto-Hak to polska firma produkującą zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Swoją działalność rozpoczęła w 1976 roku produkując jeden model haka. W dniu dzisiejszym produkowane są haki holownicze do ponad 1000 modeli samochodów. W ofercie znajdują się haki przykręcane oraz wypinane (poziomo oraz pionowo) – więcej informacji można znaleźć w dziala “haki holownicze” -> “rodzaje haków”.

Wybierając hak polskiego producenta wspierasz polską gospodarkę. Masz gwarancję solidnego wykonania, haki są malowane proszkowo z niezwykle trwałą powłoką, idealnie dopasowane do podwozia samochodu. Auto-Hak jako jedyny polski producent podsiada homologację europejską na każdy produkowany hak. Przejrzysta instrukcja montażu (w większości haków obrazkowa) daje możliwość szybkiego i łatwego montażu.

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Nie zajmujemy się montażem haków ale naszym klientom oferujemy montaż zakupionych haków w polecanych przez nas warsztatach w miejscowościach: Chrzanów, Libiąż, Trzebinia, Luszowice, Tarnów, Zawiercie. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.

Posiadamy magazyn mieszczący kilkaset haków dostępnych od ręki. Pozostałe zamówienia realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Dostarczamy pojedyncze sztuki kurierem oraz zamówienia paletowe.

Obecnie na naszej stronie internetowej nie są dostępne stany magazynowe. W celu sprawdzenia dostępności haka prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Sprawdzimy dostępność i poinformujemy o terminie dostawy.